تاریخ: شنبه, 14 بهمن 1396    ساعت: 18:20

برگزاری كلاس آموزشی همگانی با عنوان اهميت ايمنی و رعايت الزامات بهداشت كار

برگزاری كلاس آموزشی همگانی با عنوان اهميت ايمنی و رعايت الزامات بهداشت كار


برگزاری كلاس آموزشی همگانی در محل شركت ياقوت صنعت تبريز با عنوان اهميت ايمنی و رعايت الزامات بهداشت كار توسط واحد HSE

به گزارش روابط عمومی گروه کارخانجات یاقوت صنعت تبریز به منظور ارایه آموزش در زمینه ایمنی، بهداشت حرفه ای، خدمات و حفاظت فنی و با توجه به نقش و اهمیت آموزش در ارتقاء ایمنی و سلامت شغلی پرسنل و لزوم آمادگی در مواجهه با شرایط بحرانی و خطرساز کلاس آموزشی همگانی با عنوان اهمیت ایمنی و رعایت الزامات بهداشت توسط واحد HSE در محل گروه کارخانجات یاقوت صنعت تبریز برگزار شد.
در این کلاس آموزشی جناب آقای اسنجانی (سرپرست محترم واحد HSE) با اشاره به ‌ضرورت رعابت اصول ایمنی و نکات مربوط به بهداشت و سلامت در محیط کار به تشریح مباحث ایمنی و استاندارها در خصوص بهداشت کار و ایمنی باهدف آشنایی و ارتقای سطح اطلاعات کارکنان پرداخته و با بیان اینکه هر فرد در محیط کار وظیفه رعایت نکات ایمنی را بر عهده دارد، یادآور شد: حفظ ایمنی در محیط کار، علاوه بر حفظ سلامت فردی و گروهی، از بروز لطمات مالی نیز جلوگیری می‌کند.
وی افزود با ارائه خدمات فنی و کنترل عوامل زیان آور محیط کار می توان وقوع بیماری در کارکنان و حوادث محیط کار را کنترل کرد و این امر مزیت رقابتی برای سازمان محسوب میشود.
وی به کارگیری نظام HSE را سبب جلوگیری از حوادث، کاهش خسارات مالی و صدمات جانی، نگهداری از منابع، حفظ و نگهداری محیط زیست و افزایش راندمان کاری دانست.
همچنین در پایان این کلاس به سوالات و مشکلات مطرح شده توسط کارکنان پاسخ داده شد.