تاریخ: دوشنبه, 30 مرداد 1396    ساعت: 17:21

بیانیه گروه سرمایه گذاری دریک درخصوص خرید امتیاز باشگاه ماشین سازی


بیانیه گروه سرمایه گذاری دریک درخصوص خرید امتیاز باشگاه ماشین سازی

گروه سرمایه گذاری دریک درخصوص در اختیار گرفتن امتیاز باشگاه ماشین سازی بیانیه صادر کرد.

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی، ورزشی گسترش فولاد تبریز: به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز، گروه سرمایه گذاری دریک درخصوص خرید امتیاز باشگاه ماشین سازی تبریز بیانیه ای را به شرح زیر صادر نمود:
هو البديع
شکر می گوییم آفریدگار هستی را که نعمت زندگی و توان حرکت را بر ما ارزانی فرمود و سپاسگزار و قدردان لطف خالق بی همتا هستیم که باردیگر مجالی برای برداشتن گامی در راستای تحقق بیش از پیش عهد با ولی نعمت مان را نصیب کرد تا حرکت در راه خدمت به مردم را تداوم بخشیم. عهدی که ما را به تحرک و جاری ماندن در هر شرایط متعهد نموده است.
همانگونه که پیش از این نیز تاکید شده، گروه سرمایه گذاری "دریک" هدفگذاری برنامه های خود را بر مبنای توسعه متوازن اقتصادی و اجتماعی قرارداده و در این راستا توجه به نیاز مردم خطه همواره سرافراز میهن مان، معیار اساسی و خط مشی مان است.
این گروه در طی نزدیک به دو دهه، در کنار فعالیت های تجاری و تولیدی به جهت توسعه اشتغال در منطقه، تامین نشاط اجتماعی را نیز در زمره سیاستگذاری ها دانسته و از همین رو، با عنایت به علاقه جوانان و عموم مردم به ورزش، اقدام به تاسیس باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد نمود.
حال، شاکر و مفتخریم که در آستانه گذر یک دهه از فعالیت باشگاه گسترش فولاد، شاهدیم که این نهال غریب سالهای نه چندان دور علیرغم بی مهری ها و صرفاً به لطف خداوند منان و با اتکای بر توان گروه سرمایه گذاری "دریک" رشد کرده و اکنون با سربلندی در عرصه نخست ورزش کشور چشم نوازی می کند. امّا با این حال بنا به عهدی که ذکر شد، رسیدن به جایگاه کنونی مقصد مان نبوده و خود را همچنان به جاری ماندن متعهد می دانیم.
در همین راستا، با توجه به مشکلات پیش آمده برای باشگاه ماشین سازی تبریز در مقام قدیمی ترین تیم فوتبال شمالغرب کشور که موجب دل نگرانی و بروز دغدغه بین هواداران شده، برای حمایت از این تیم اعلام آمادگی شد و پس از برگزاری جلسات و طی مراحل قانونی، باشگاه ماشین سازی تحت پوشش گروه سرمایه گذاری "دریک" قرار گرفت.
آنچه در حال حاضر می توان بیان داشت، برنامه ریزی و ترسیم چشم انداز کوتاه و بلند مدت برای این تیم مردمی است که با بهره گیری از زیرساخت های موجود ، پس از سالها در بستری مناسبِ توأم با آرامش، راه موفقیت را طی نماید و به آرمان های هواداران جامه عمل بپوشاند.
ضمن طلب یاری از پروردگار قادر، حمایت و همراهی عموم مردم و هواداران در این راه را مسألت داریم.
گروه سرمایه گذاری "دریک"