تاریخ: دوشنبه, 27 شهریور 1396    ساعت: 14:20

پرونده حواشی ماشین سازی بسته شد/ تصمیم تاریخی زنوزی برای سبزقباها


زنوزی: به موفقیت ماشین سازی با خطیبی خوشبینم

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز گفت: تصمیم زنوزی در خصوص مالکیت باشگاه، پرونده حواشی سال های اخیر ماشین سازی را بست.


خبرگزاری مهر: سعید حاجی زاده در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: ان شاالله آینده خوبی در انتظار باشگاه ماشین سازی است و تصمیمی که زنوزی مالک باشگاه در خصوص مالکیت ماشین سازی اتخاذ کرده، یک تصمیم تاریخی است و فکر می کنم حواشی که بیش از یک دهه اخیر پیرامون ماشین سازی وجود داشت، پرونده اش بسته خواهد شد و ان شاءالله این باشگاه به جایگاهی خواهد رسید که در شان کادرفنی، بازیکنان و هواداران پرشور و بیشمار این تیم است.
وی ادامه داد: از تلاش کادرفنی و بازیکنان تشکر می کنم که بدون تاثیرپذیری از مشکلات اخیر بوجود آمده، با جدیت به کارشان ادامه دادند. مسئولیتی که سه هفته است در اختیار دارم، این است که مشکلات تیم را به حداقل برسانم.
حاجی زاده با اشاره به بازی فردای ماشین سازی در خانه راه آهن تهران، عنوان کرد: از بازی با راه آهن، آقای اسد گلزار به عنوان سرپرست جدید روی نیمکت تیم خواهد نشست. امیدوارم در بازی فردا سه امتیاز را کسب کنیم.
وی در ادامه با اشاره به لزوم توجه به تیم های پایه باشگاه ماشین سازی، گفت: تیم های پایه باشگاه ماشین سازی در آینده ای نزدیک با یک ساختار مناسب و بهتر بصورت منظم تشکیل خواهند یافت. ما برای داشتن یک تیم بزرگسالان قدرتمند باید به تیمهای پایه بیشتر اهمیت بدهیم و در این ارتباط در آینده ای نزدیک شاهد اتفاقات خوب خواهیم بود.
مدیرعامل باشگاه ماشین سازی یادآور شد: از پیشکسوتان عزیز ماشین سازی می خواهم که در این راه به ما کمک کنند تا از تجارب آنها استفاده کنیم.
حاجی زاده در پایان گفت: ما همه دست به دست هم داده ایم تا ماشین سازی از وضعیت بحرانی و بلاتکلیفی خارج شود و ان شاءالله در آینده خبرهای خوبی در ارتباط با باشگاه ماشین سازی خواهیم شنید.