تاریخ: جمعه, 14 مهر 1396    ساعت: 21:00

دیدار صمیمانه مدیریت ارشد گروه توسعه سرمایه گذاری دَریك با استاندار محترم آذربایجانشرقی

دیدار صمیمانه مدیریت ارشد گروه توسعه سرمایه گذاری دَریك با استاندار محترم آذربایجانشرقی

مدیریت ارشد گروه توسعه سرمایه گذاری دَریك، معاونین، مشاورین و مدیران عامل شركتهای تابعه، ساعت 11 صبح روز جمعه مورخه 96/7/14 با استاندار محترم آذربایجان‌ شرقی دیدار و گفتگو كردند.
در این نشست صمیمی آقای حاج محمدرضا زنوزی مطلق رئیس محترم هیات مدیره گروه توسعه سرمایه گذاری دَریك ضمن عرض تسلیت و تعزیت ایام سوگواری آقا اباعبدالله الحسین(ع) با بیان اینكه این جلسه صرفاً به منزله خیرمقدم و آرزوی توفیق برای آقای دكتر خدابخش به عنوان استاندار آذربایجان‌شرقی می‌باشد؛ اجمالاً به معرفی فعالیتها و خدمات انجام شده در مجموعه بزرگ دَریك پرداختند.
ایشان با اشاره به فعالیتهای فولادی به عنوان آغازین فعالیت این مجموعه، توسعه فعالیتها وخدمات گروه در سایر زمینه ها اعم از حوزه‌های ورزشی، هواپیمایی و معدن را از اهم خدمات انجام یافته در كشور بالاخص در سطح استانهای آذربایجان‌شرقی، غربی و اردبیل برشمردند و در آینده‌ای نزدیك از احداث و راه‌اندازی مجموعه بزرگ خدماتی، تجاری، رفاهی و فرهنگی آتـاسنتر خبردادند.
ریاست محترم هیات مدیره گروه توسعه سرمایه سرمایه گذاری دَریك با اشاره به اینكه این مجموعه بزرگ همیشه مشكلات خویش را با تكیه بر پتانسیلهای فنی، مالی و نیروهای مجرب و متخصص انسانی خود حل و فصل نموده است؛ مصرّانه اعلام نمودند كه از هیچ تلاشی در جهت رشد و شكوفایی اقتصاد و صنعت استان و كشور فروگذاری نخواهند كرد.
در ادامه جلسه آقای كاپیتان قدیمی مدیرعامل شركت هواپیمایی آتا ضمن تاكید بر اهمیت ایمنی و سرعت بالا در حمل و نقل هوایی به جایگاه سومی آتا از نظر حمل و نقل در بین شركتهای داخلی اشاره نمودند.
ایشان با اشاره به تعداد 17 فروند هواپیمای شركت هواپیمایی آتا و جابجایی مسافر به تعداد 2500 صندلی در یك نوبت پرواز از الحاق 14 فروند جت‌كوتاه برد با ظرفیت 45 الی 50 نفر برای انجام پرواز در فرودگاههای كوچك و تحول در توان هواپیمایی كشور در آینده‌ای نزدیك خبر دادند.
كاپیتان قدیمی انعقاد قراردادهای خواهرخواندگی با شركتهای هواپیمایی معتبر اروپایی جهت ارائه خدمات در زمینه‌های مختلف از جمله تعمیر و نگهداری را از اهم اهداف آتی شركت هواپیمایی آتا در كوتاه مدت برشمردند.
در این نشست صمیمی آقای دكتر خدابخش استاندار محترم آذربایجان‌شرقی ضمن تقدیر و تشكر از خدمات ارزنده مجموعه بزرگ توسعه سرمایه گذاری دَریك با اشاره به اینكه وظیفه اصلی دولت در سه سال گذشته و امسال تمركز بر اقتصاد مقاومتی بوده و اولویت دولت دوازدهم نیز در راستای این سیاستها مبتنی بر ایجاد بستر سرمایه گذاری، تولید ، اشتغال‌زایی و كارآفرینی می‌باشد؛ از وظیفه خطیر بخش خصوصی بالاخص گروه توسعه سرمایه گذاری دَریك با توجه به سوابق كاری موفق در تحقق این سیاستها خبر داد.
ایشان ضمن اشاره به این موضوع كه تاكنون هرگونه سرمایه گذاری كلان صنعتی و زیربنایی در كشور را دولت انجام داده و بخش خصوصی سهم كمی در این خصوص داشته است اعلام نمودند؛ مجموعه بزرگ دَریك به‌عنوان بزرگترین گروه سرمایه گذاری شمالغرب كشور در بخش خصوصی الگویی بسیارخوب و موفقی را در كشور رقم زده و با فعالیتهای تولیدی و خدماتی و ایجاد اشتغال و كارآفرینی ، كمك شایانی به اقتصاد جامعه نموده‌ است.
استاندار آذربایجان‌شرقی همچنین با اشاره به پتانسیل بالای گروه دَریك و فعالیتهای قابل تحسین این مجموعه در صنعت هواپیمایی كشور ضمن درخواست توسعه هرچه بیشتر آن، خواستار ورود این گروه به سایر فعالیتها بالاخص حوزه نفت و گاز شدند.
در پایان این نشست آقای دكتر خدابخش اعلام نمودند مجموعه بزرگ دَریك با اینهمه تنوع كار و فعالیت جای تبریك دارد. خدا را شاكر و سپاسگذار باشید كه ما هم قدردان زحمات و خدمات شما هستیم.