تاریخ: دوشنبه, 17 آبان 1395    ساعت: 23:30

زنوزی: کی‌روش کلاس فوتبال ایران را بالا برده است


زنوزی: کی‌روش کلاس فوتبال ایران را بالا برده است

آمادگی حمایت از تیم ملی را داریم

مالک باشگاه گسترش فولاد تبریز دعوت از سرمربی تیم ملی را در راستای قدردانی و اعلام حمایت از تلاش های وی عنوان کرد.


خبرگزاری فارس: زنوزی درخصوص حضور کارلوس کی روش در تبریز و بازدید از امکانات باشگاه گسترش فولاد تبریز، قدردانی از زحمات وی را وظیفه ملی هر ایرانی عنوان کرد و اظهار داشت: نمایش و عملکرد تیم ملی فوتبال کشورمان در سالهای اخیر تحسین بسیاری از کارشناسان را به دنبال داشته و چشم انداز فوتبال کشورمان روشن تر شده است.
مالک باشگاه گسترش فولاد تبریز با بیان اینکه کی روش کلاس فوتبال ایران را بالابرده و تیم ایران را به قدرت اول آسیا تبدیل کرده، افزود: تلاشی که سرمربی تیم ملی کشورمان در سالهای اخیر به کار گرفته، فوتبال ایران را به فراتر از آسیا ارتقا داده و تحقق این مهم، قابل تحسین است و برای تداوم موفقیت فوتبال کشورمان باید از اقدامات وی حمایت کامل و حتی‌الامکان خواسته هایش تامین شود.
محمدرضا زنوزی هدف از دعوت کارلوس کی روش به تبریز را اعلام حمایت و قدردانی از وی قلمداد کرد و بیان داشت: معتقدیم که برای موفقیت پایدار، باید بستر لازم فراهم شود و شرایط مناسبی جهت پیشرفت و توسعه ایجاد گردد، از این رو، طی دعوت از سرمربی و مدیر تیم ملی، ضمن ابراز قدردانی، آمادگی برای حمایت همه جانبه از تیم ملی را اعلام می‌کنیم.
زنوزی در ادامه افزود: تاکید افشین پیروانی بر نقش تاثیرگذار حمایت و پشیتبانی هواپیمایی آتا در افزایش انگیزه و توان جسمی و روحی بازیکنان در کسب پیروزی مقابل ازبکستان و کره جنوبی، وظیفه مان بر تداوم حمایت ها را دوچندان کرده و از تلاش های تک تک بازیکنان، کادر فنی و بخصوص آقایان ساکت، پیروانی، آقاجانیان و به صورت ویژه از آقای کی روش تقدیر و تشکر می نمایم.
وی با تاکید بر اینکه باشگاه گسترش فولاد تبریز آمادگی در اختیار قراردادن تمامی امکانات برای تیم ملی را دارد، عنوان کرد: درصورت صلاحدید و تایید سرمربی تیم ملی، آمادگی اجرای این امر را داریم.
زنوزی با اشاره به میزبانی مسابقات فوتبال نوجوانان آسیا در سال گذشته و اختصاص پرواز چارتر برای تیم ملی در دیدار مقابل ازبکستان از سوی باشگاه گسترش فولاد و هواپیمایی آتا، خاطرنشان کرد: فعالیت گروه سرمایه گذاری دریک، همواره در راستای توسعه و آبادانی کشور و ایجاد نشاط اجتماعی است و با توجه به اهمیت موضوع تیم ملی برای عموم مردم کشورمان و جایگاهی که هم اکنون در آن قرار دارد، همراهی و حمایت از این تیم را وظیفه ملی خود می دانیم.
محمدرضا زنوزی همچنین درخصوص تیم فوتبال گسترش فولاد با ابراز رضایت از عملکرد تیم بیان داشت: از نتایج کسب شده راضی نیستم ولی بازیکنان از لحاظ فوتبال، نمایش خوبی داشته اند و فوتبال روان و تماشاگر پسندی را ارائه می دهند که این موضوع امید بخش کسب نتایج خوب در بازی های آتی است.
وی در ادامه اظهاراتش اضافه کرد: سبک فوتبالی که گسترش فولاد در فصل جاری به نمایش گذاشته جزو سه تیم اول لیگ برتر بوده و اعتقادم بر این است که عدم نتیجه گیری در هفته های گذشته، حل شدنی است و کمالوند به همراه اعضای کادر و فنی و بازیکنان این مشکل را برطرف خواهند کرد.
زنوزی خواستار دقت نظر بیشتر کمیته داوران درخصوص نظارت بر قضاوت های مسابقات لیگ برتر شد و گفت: از آقای تاج می خواهم که راهکار مناسب را در این زمینه اتخاذ کنند.
مالک باشگاه گسترش فولاد تبریز، عدم استیفای حقوق داوران در ساختار فوتبال حرفه ای را یکی از چالش های مهم دانست و تصریح کرد: باید حق و حقوق شایسته داوران زحمت کش کشورمان تامین شود و رئیس فدراسیون فوتبال برای این مشکل نیز باید اقدامات لازم را در دستور کار قرار دهد، زیرا اصول فوتبال حرفه ای باید در تمامی سطوح جاری باشد و نباید از این عنوان بصورت جزیره ای و در هر کجا که نیاز داشتیم بهره برداری کنیم.
محمدرضا زنوزی در پایان اظهاراتش یادآور شد: اکثر داوران فوتبال ایران به تبعیت از علاقه شخصی روی به این کار آورده اند و صرفاً به دنبال کسب منافع نیستند ولی با این حال باید حق و حقوق آنان براساس سیستم فوتبال حرفه ای پرداخت شود.