تاریخ: یکشنبه, 17 اردیبهشت 1396    ساعت: 19:00

مدیرعامل جدید باشگاه گسترش فولاد تبریز معرفی شد


زنوزی مطلق خبر داد اوج گیری آتا در فضای پسابرجام
هیأت مدیره باشگاه گسترش فولاد تبریز پس از برگزاری جلسه ای «هوشنگ نصیرزاده» را به عنوان مدیرعامل جدید انتخاب و معرفی کرد.
مراسم معارفه مدیرعامل جدید باشگاه گسترش فولاد تبریز ساعت ۱۶ روز یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه باحضور اصحاب رسانه در محل ساختمان اداری باشگاه گسترش فولاد تبریز برگزار شد.
در این مراسم، از خدمات هفت ساله و موفقیت آمیز غلامرضا سمندر مدیرعامل قبلی باشگاه قدردانی شد.
مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در این جلسه، با آرزوی توفیق برای مدیرعامل جدید و قدردانی از خدمات آقای سمندر که تلاش کرد تیم فوتبال باشگاه را از رده های پایین تر به لیگ برتر بیاورد، گفت: کارنامه وی در باشگاه بسیار درخشان بود.
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گسترش فولاد نیز در این مراسم با سپاس از خدمات هفت ساله مدیرعامل سابق، گفت: وی کارهای خیلی ارزنده ای چه در باشگاه و چه در شرکت سرمایه گذاری گسترش فولاد انجام داده و وظایف خودش را در این پست به نحو احسن انجام داد.
مهندس سینا غفران نیا اظهارکرد: از امروز مسئولیت مدیرعاملی باشگاه گسترش فولاد را برعهده هوشنگ نصیرزاده خواهیم سپرد و امیدواریم به برکت حضور وی باشگاه منسجم تر و بهتر از قبل به جلو حرکت کند و چه در تیم های پایه و چه بزرگسالان بتوانیم سهمیه آسیایی بگیریم و باعث افتخار استان و کشورمان باشیم
مدیرعامل جدید باشگاه گسترش فولاد نیزبا تاکید بر استفاده از نیروهای بومی گفت: در 2 حوزه جوان گرایی و بومی گرایی باشگاه سرمایه گذاری بیشتری خواهد کرد و تشکیل تیم یکدست که بتواند موفقیت بیشتری کسب کند، از اهداف بعدی باشگاه است.
نصیرزاده ادامه داد: با باشگاه گسترش فولاد تبریز همکاری نزدیکی داشتم و قرارداد بیشتر بازیکنان این تیم را نوشته ام.
وی، یکی از اشتباهات باشگاه ها در ایران را بستن قراردادهای دلاری با بازیکنان خارجی بیان کرد و گفت: این یک اشتباه تاکتیکی باشگاهی در ایران به حساب می آید و باید قرارداد ریالی با بازیکن بسته شود و خود بازیکنان با مشکلات نوسان ارزی مواجه شوند.