تاریخ: چهارشنبه, 26 مهر 1396    ساعت: 16:36

حضور شرکت های تحت پوشش شرکت سرمایه گذاری گسترش فولاد تبریز در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان باکو


حضور شرکت های تحت پوشش شرکت سرمایه گذاری گسترش فولاد تبریز در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان باکو

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان با حضور 310 شرکت داخلی و خارجی از جمله چند شرکت ایرانی در باکو گشایش یافت.

در این نمایشگاه شرکت هایی از 28 کشور جهان توانمندی های خود را در زمینه صنعت ساختمان ، طراحی و معماری و تولید مصالح ساختمانی به نمایش گذاشته اند.
سرامیک و کاشی ،سنگ های تزئینی ، در و پنجره ، ابزار و مصالح دکوراسیون ، و انواع رنگ از جمله مصالح ساختمانی به نمایش گذاشته شده در این نمایشگاه است.
این نمایشگاه یکی از بزرگترین رویدادهای ساختمانی حوزه کاسپین در سال 2017 در باکو آذربایجـان می باشد که با سابقه 23 ساله موقعیت خود را به عنوان مهمترین و تاثیر گذارترین نمایشگاه ساختمانی در این ناحیه ثبت نموده است.
از جمهوری اسلامی ایران هم چندین شرکت تولیدی فعال در زمینه میلگرد ، ورق گالوانیزه ، وسایل برودتی و حرارتی ، کاشی و سرامیک و ایزوگام تولیدات خود را در معرض دید عموم قرار داده اند.
گروه صنعتی دٌرپاد تبریز(تولید کننده انواع محصولات فولادی) ، گروه کارخانجات یاقوت صنعت تبریز(تولید کننده سازه های فلزی و جرثقیل های سقفی) و گروه بارگانی دٌرشاهین از جمله شرکت های تحت پوشش شرکت سرمایه گذاری گسترش فولاد تبریز (زیر مجموعه گروه توسعه سرمایه گذاری دَریک) در این نمایشگاه توانمندی های خود را در عرصه های تولیدی و صادراتی در معرض بازديد دست‌اندركاران و متخصصان اين عرصه قرار داده اند.
حضور 310 شرکت از 28 کشور جهان نشان از اهمیت این نمایشگاه در توسعه همکاری های کشورهای منطقه بویژه کشورهای همسایه می باشد.
این نمایشگاه تا بیست و نهم مهرماه در محل نمایشگاه های دائمی باکو دایر خواهد بود.