تاریخ: پنجشنبه, 03 فروردین 1396    ساعت: 14:00

پیام نوروزی جناب آقای محمدرضا زنوزی مطلق ریاست محترم هیات مدیره


پیام نوروزی جناب آقای محمدرضا زنوزی مطلق ریاست محترم هیات مدیره

متن پیام نوروزی جناب آقای محمدرضا زنوزی مطلق ریاست محترم هیات مدیره گروه سرمایه‌گذاری دریک


به نام خالق بی همتا

گردشگر ایام، سالی دیگر را برایمان رقم زد و در سایه لطف پروردگار رحمان و رحیم، روزگاری از خوشی ها و دشواری ها را پشت سر گذاشتیم. حمد و سپاس می گویم خالقی را که حال مان را دگربار به آستانه بهار رساند و بذر امید برای رسیدن به اَحسن ترین احوال را جوانه بخشید.

طی سالی که گذشت، علیرغم پَستی های فراوان، از پای نایستادیم و با هدف رسیدن به بلندای توسعه و آبادانی خطه همواره سرافراز ایران، چشم اندازمان را روشن نگاه داشتیم. آنچه درباره فعالیت مجموعه های تحت پوشش گروه توسعه سرمایه گذاری دریک، طی سال 1395 می توان بیان کرد، این است که به لطف ایزد منان، علاوه بر اینکه هر یک از شرکت ها براساس برنامه و هدفگذاری صورت گرفته پیش رفته اند، زیرساخت های قابل توجهی نیز برای بالندگی و پیشرفت بیش از پیش در سال های آتی فراهم شده است.

شرکت هواپیمایی آتا به عنوان پیشگام این راه، اقدامات شایان ذکری را به اجرا رسانده که ساخت نخستین آشیانه هواپیمایی شمالغرب کشور در فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز و همچنین افزایش ناوگان هواپیمایی از جمله آنان است و با عنایت به پتانسیل ها و مدیریت کاردان موجود، بهبود شرایط و ارائه خدمات برتر چشم نوازتر از پیش خواهد بود.

آغاز فعالیت های عمرانی احداث پروژه آتا سنتر یکی دیگر از اقدامات زیر ساخت محور گروه دریک در سال 1395 است که با توجه به مطالعات و برنامه ریزی های به عمل آمده، در سال پیش رو شاهد اجرای مراحل عملیاتی ایجاد این مجموعه به عنوان نگین تجارت غرب کشور خواهیم بود.

باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد نیز در سال 1395 براساس نظرسنجی های متعدد به عمل آمده در برنامه های مختلف، تا حدودی رضایت جامعه هدف خود که هواداران فوتبال و اهالی ورزش استان است را بدست آورده و تحقق این امر، تاییدی بر موفقیت و راهبری درست مدیران و کادر فنی باشگاه و عامل دلگرمی و انگیزه بیش از پیش مان است.

در پایان، همچون گذشته و عهدمان مبنی بر تثبیت موقعیت و پایداری و قرار دادن چشم انداز بلند مدت در رأس تمامی امور تاکید می کنم و سالی نکو و سرشار از لحظات دلنشین، توأم با موفقیت و پیشرفت را برای هموطنانم آرزمندم.


ای وطن آمده بودم به سلام نوروز

مگرم کوکب اقبال تو تابد پیروز

"شهریار"


محمدرضا زنوزی مطلق