ظرفیت اجرای کار

مدیریت، طراحی و اجرای اسکلت فلزی ساختمان های مسکونی، تجاری، صنعتی، خدماتی، رفاهی، آموزشی و نظایر آن

این گروه با در اختیار داشتن تجهیزات، امکانات و فضای کارگاهی منحصر به فرد و بهره گیری از مهندسان باتجربه در طراحی و اجرا، توانایی مدیریت، طراحی و اجرای اسکلت های فلزی ساختمانهای بلندمرتبه مسکونی، تجاری، صنعتی، خدماتی، رفاهی ، آموزشی، بیمارستانی ، هتل، سالن های ورزشی، اجتماعات وسیع و فروشگاههای زنجیره ای و نظایر آن را به طور کامل دارا می باشد.

انجام این گونه پروژه ها در کمترین زمان ممکن، با بهترین کیفیت و با هزینه بهینه از اولویت های کاری این گروه بوده و رعایت برنامه زمانبندی و الزام به اجرای پروژه ها در برنامه زمانی ارائه شده یکی از ارکان اساسی این گروه می باشد.


مدیریت، طراحی و اجرای انواع سازه های فلزی سبک و سنگین و جرثقیل های سقفی

گروه کارخانجات یاقوت صنعت تبریز با اتکا به توانمندی های مدیریتی، تجهیزاتی و فنی ، توانایی طراحی و اجرای انواع سازه های فلزی سبک و سنگین از قبیل سازه های صنایع ذوب،ریخته گری و نورد، انواع سوله های صنعتی، طراحی و اجرای انواع آشیانه هواپیما، سازه پل های سنگین فلزی و همچنین طراحی و ساخت انواع جرثقیل های سقفی را در تُناژهای مختلف دارا می باشد.

این گروه با به کارگیری دستگاهها و وسایل پیشرفته در امر مونتاژ و جوشکاری اتوماتیک و شات بلاست توانسته است سازه هایی با کیفیت برتر و مطابق استانداردهای بین المللی تولید نماید. تولید و نصب بیش از 100 هزار تن سازه های فلزی سنگین و سبک و تولید و نصب بیش از 200 دستگاه جرثقیل سقفی در تناژهای 4 الی 100 تن برگ زرین دیگری در کارنامه درخشان این گروه می باشد.