سرمایه گذاری گسترش فولاد تبریز 

این شركت به عنوان بزرگترین هلدینگ تخصصی شرکت توسعه سرمایه گذاری دریک، متشكل از چندین مجتمع و كارخانه بزرگ و پروژه های در دست احداث، در حال فعالیت می باشد که از بدو تاسیس، نوع مدیریت در این شرکت سبب شده تا توسعه گروه، تحت سیستم ها و برنامه ریزی های استراتژیك بصورت علمی و چند بعدی جریان داشته باشد.
تنوع فعالیت و گستردگی سازمانی این شركت بسیار بالا بوده و تولیدات كارخانجات صنعتی این هلدینگ شامل: انواع شمش فولادی (Billet & Bloom)، انواع میلگرد (ساده، آجدار و کلاف)، انواع مقاطع فولادی (تیرآهن، ناودانی و نبشی)، انواع فرآورده های معدنی (سنگ آهن هماتیت و مگنتیت، کنسانتره تیتان، سنگ آهک با خلوص بالای 97درصد، سنگ سلیس با خلوص بالای 97 درصد، زغال سنگ، کانسنگ مس و طلا)، سازه های فلزی، جرثقیل سقفی، انواع لوله های فولادی و گالوانیزه ( گاز، صنعتی و آبرسانی )، انواع قوطیهای مربع و مستطیل ( صنعتی و ساختمانی ) و انواع ورق گالوانیزه می باشند.
در سالهای اخیر رویکرد و سیاست گذاری این گروه بر مبنای ساخت و واگذاری کارخانجات تولیدی به صورت نقد و یا فاینانس می باشد. این روند باعث گردیده سرعت تـوسعه صنعتـی و همراه با آن میـزان اشتغالزائی در منطقه افزایش چشمگیـری داشته و فضا برای تولیدکنندگـان به صورت تخصصی و برای عمـوم مـردم به صورت مشـارکـت و سرمـایه گذاری باز گردد.


دفتر تبریز:

  آدرس: تبریز، بلوار ملت (دیزل آباد)، منطقه صنعتی غرب

  تلفن: 34482130 ( 41 ) 98+

  دورنگار: 34482140 ( 41 ) 98+

  پست الکترونیک:[email protected]

  وب سایت: www.gftco.ir


دفتر تهران:

  آدرس: ضلع شرقی بزرگراه ستاری، بین بزرگراه همت و بلوار شهید مخبری، پلاک 1/1

  تلفن: 3-44890412 ( 21 ) 98+

  دورنگار: 44890415 ( 21 ) 98+