شركت توسعه سرمایه گذاری دریك 

شركت توسعه سرمایه گذاری دریك با هدف مشاركت در اعتلای صنعت كشور، ایجاد اشتغال و كارآفرینی و نیز تربیت نیروهای انسانی مولد و ماهر، در سال 1380 با سرمایه گذاری صددرصد خصوصی و ایجاد چندین مجتمع و كارخانه بزرگ صنعتی پایه گذاری و فعالیت خود را آغاز نمود.
این شركت مادر، در مدت كوتاهی توانسته ضمن ایجاد زیر ساختهای مناسب، با برنامه ریزی های مدون، بهره گیری از دانش روز و جذب نیروهای متعهد و متخصص، سرمایه گذاری های كلانی در منطقه انجام داده، تا با هدف تلاش در ارتقای صنعت، عمران و آبادانی كشور و نیز حضور فعال در بازارهای منطقه و جهان، سهم كوچكی از دِین خود را به ایران اسلامی ادا نماید. به طوری که در حال حاضر هلدینگ دَریک بزرگترین شرکت سرمایه گذاری در شمال غرب کشور می باشد. روند توسعه در این گروه بسیـار سـریع بوده و با استفـاده از فرصت های بوجـود آمده و برنامه ریزی های منظم و آگاهانه، توانسته است با ظرفیت سازی مناسب و ایجاد شركتهای صنعتی، خدماتی و ساختمانی در زیر مجموعه سه هلدینگ تخصصی ذیل، نام خود را در جای جایِ میهن پهناورمان و بازارهای بین المللی به عنوان یك پدیده مطرح سازد .

همچنین ایــن شــرکـت با تــکیـه بـــر توانمندی های کارکنان متخصص خود، توانسته است هـــزاران فـــرصت شــغـلی مستقیــم و غیرمستقیـم ایجـاد نماید كه در اشتغال زایی منطقه تاثیر بسزایی داشته است.


دفتر تبریز:

  آدرس: تبریز، بلوار ملت (دیزل آباد) ، منطقه صنعتی غرب

  تلفن: 34482130 ( 41 ) 98+

  دورنگار: 34482140 ( 41 ) 98+

  پست الکترونیک : [email protected]

  وب سایت: www.daricgroup.com


دفتر تهران:

  آدرس: ضلع شرقی بزرگراه ستاری، بین بزرگراه همت و بلوار شهید مخبری، پلاک 1/1

  تلفن: 3-44890412 ( 21 ) 98+

  دورنگار: 44890415 ( 21 ) 98+